Predaj:exkluzívny podkrovný 2/3-izb. byt v centre Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj:exkluzívny podkrovný 2/3-izb. byt v centre Prešova

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne bývanie v historickom centre Prešova, v podkroví meštianskeho domu na pešej zóne.

Podlahová plocha 2, alebo 3-izbového podkrovného bytu je 61,5 m2. Na tomto priestore  v stave holobytu sa môže nachádzať:

-2-izbové bývanie: kuchyňa spojená s obývacím priestorom (38 m2), spálňa a kúpeľňa s wc. Priestor je osobitý svetlovodom, resp. interiérovým svetlíkom, ktorý osvetľuje chodbu a časť kuchyne.

-3-izbové bývanie: kuchyňa spojená s obývacou izbou, dve spálne a kúpeľňa. Svetlovod, resp. interiérovým svetlíkom, v tomto prípade osvetľuje vstupnú chodbu a časť spálne - pracovný kútik.

Vstup je po schodisku z druhého poschodia, na ktoré vedie výťah. V súčasnosti sa priestor nachádza v štádiu výstavby a je možné ho pôdorysne prispôsobiť Vašim požiadavkám. Možné je aj zakúpenie parkovacieho miesta.

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie bez potreby vlastníctva auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: iný
 • Lokalita: Prešov
 • Obytná plocha (m2): 61,5
 • Cena (€): 95000,-
 • Poschodie: podkrovie/3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.