Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Admin
Admin

Admin

 

Ponúkame Vám exkluzívny penthouse v centre Prešova na vrchole polyfunkčného, hotelového objektu Black horse.

Byt s veľkorysou obytnou plochou 95 m2 a veľkou terasou - 41m2 je orientovaný na JJ/Z. Nočnú časť tvoria ho dve spálne, väčšia s plochou 18m2 a šatníkom (4,5m2), druhá, menšia s plochou 13,6 m2. Obe sú orientované na západ s priamym vstupom na terasu.
Dennú časť tvorí kuchyňa s jedálenskou časťou spojená s obývacím priestorom. Celková plocha dennej časti je 43m2 a orientácia na J/Z.

Byt je pripravený pre Vás v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia podľa Vašich predstáv.

Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov a moderných technológii od vzdušného a moderného pôdorysného riešenia, moderného výťahu cez kvalitné „francúzske okná“ až po podlahové kúrenie.

Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.
Ak Však predsa potrebujete parkovacie miesto nie je problém si ho dokúpiť.

Táto výnimočná lokalita ponúka všetko pre život moderného mestského človeka, vrátane možnosti využívania služieb hotelového zariadenia.

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v kompletne zrekonštruovanom tehlovom dome na 3. podlaží v blízkosti Prešovskej univerzity.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, tvoria ho dve izby s orientáciou na západ, kuchyňa, komora, spojené wc s kúpeľňou a balkón. Dispozične je byt bez chodieb s jednou celkovou plochou 50 m2.  K bytu prislúchajú dve väčšie pivnice.

Výhodná poloha medzi nábrežím Torysy a centrom mesta umožňuje využívať cyklochodník na nábreží Torysy, ale aj blízkosť centra mesta.

Ponúkame na predaj jedno(a pol) izbový  byt bez loggie na 2. poschodí v rekonštruovanom bytovom dome s noým výťahom začiatku na Sídliska III.

Byt s plochou 37m2 má zmenenú dispozíciu rekonštrukciou pred piatimi rokmi. Kuchynský kút je umiestnený do chodby a z pôvodnej kuchyne je spálňa. V murovanom jadre je umiestnená vaňa spolu s wc. Plastové okná sú orientované na JJ/V.

Výborná lokalita na začiatku sídliska v blízkosti centra mesta aj v dosahu obchodných centier Družba, Kaufland, Jednota a oddychovou zónou nábrežia Torysy s cyklochodníkom.

streda, 06 február 2019 00:00

Predaj: záhradky pri Borkúte

Ponúkame na predaj pozemky v uzavretej záhradkarskej osade. Záhradky sú v dobre prístupnej lokalite s miernym severovýchodným sklonom.

Na predaj: dve parcely 374 m2 a 386 m2 s väčším sklonom vhodné na terasovité záhony a dve susediace 382 m2 a 431 m2 lichobežníkového tvaru s menším sklonom s možnosťou spojenia do väčšej 8 árovej zahrádky s dlhšou stranou susediacou s prístupovou cestou. Cena je 13€/m2 + 500€ podiel na prístupovej ceste.

Výborná lokalita dostupná aj MHD, umožňujúca pri záhradkárčení využiť na oddych blízku relaxačnú zónu - Borkút.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Kúpime pre nášho klienta 1-izbový, alebo 2-izbový byt na sídlisku Sekčov. Ideálna lokalitaje  v tichšej zóne,  v blízkosti kostola Krista Kráľa.

Všetky poplatky spojené s prevodom vlastníctva nehnuteĺností sú v réžii našej realitnej kancelárie. Bližšie informácie Vám poskytne Jana Žilková Hudák na tel. čísle 0949 772 893.

Strana 1 z 5

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.