Vytlačiť túto stránku

Predaj: netradičné bývanie v meštianskom dome na pešej zóne v Prešove

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Predaj: netradičné bývanie v meštianskom dome na pešej zóne v Prešove

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s možnosťou prestavby na neštandardné bývanie na prízemí vnútorného krídla meštianského domu v centre Prešova na pešej zóne.

Netradičné bývanie ponúka na nadštandardnej ploche dva veľkopriestorové byty  s rôznym priestorovým riešením:

-110 m2- dispozičné riešenie s veľkou kuchyňou spojenou s jedálňou a nadväzujúcou priestrannou obývačkou z ktorej je vstup do spálne. Druhá spálňa je spojená s pracovným kútikom. Priestranná kúpelňa má priestor na vaňu, samostatné wc, aj sprchový kút. Cena: 168 000 €

 -114 m2- dispozičné riešenie s veľkou obývačkou nadväzujúcou na spálňu so šatníkom. Druhá spálňa je spojená s väčším pracovným kútikom. V kuchyni je miesto aj na jedálenský kút. Priestranná kúpelňa má priestor na vaňu ukryté wc aj sprchový kút. cena : 174 000 €

Pri kúpe celého priestoru v pôvodnom stave je cena: 1 527,- €/m2. Možná dohoda.

Lokalita v centre nášho mesta ponúka výhody mestské bývanie - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Viac info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade nami sprostredkovaného financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 3 izbový
  • Lokalita: centrum Prešova
  • Obytná plocha (m2): 110/114
  • Cena (€): v texte
  • Poschodie: prízemie