Vytlačiť túto stránku

Predaj: Meštiansky, exkluzívny 2-izb. byt s loggiou na pešej zóne

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: Meštiansky, exkluzívny 2-izb. byt s loggiou na pešej zóne

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne bývanie v historickom centre Prešova, na 2. nadzemnom podlaží meštianskeho domu na pešej zóne.

Nadštandardný byt s atypickým pôdorysom a klenbovými stropmi svojou dispozíciou zaručí jeho obyvateľom nerušenú intimitu. Byt s plochou 68 m2 je orientovaný V-Z. Vstup je tvorený veľkou chodbou na ktorej sa nachádza kúpeľňa a komora. Na východ je orientovaná spálňa a na západ kuchyňa, ktorá je jedálenskou časťou prepojená s obývačkou z ktorej je vstup na loggiu.

Byt sa predáva v štandardnom vyhotovení s laminátovými plávajúcimi podlahami, interiérovými dverami a kompletnou sanitou v kúpeľni.

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie bez potreby vlastníctva auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok, a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 2 izbový
  • Lokalita: Prešov, Hlavná ul.
  • Obytná plocha (m2): 68
  • Cena (€): 204500
  • Poschodie: 1/3