Predaj: Mezonetový priestor s galériou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: Mezonetový priestor s galériou

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, mezonetový, obchodný priestor s otvorenou galériou v novostavbe bytového domu na Sabinovskej ulici v Prešove na hlavnom ťahu Prešov - Stará Ľubovňa.

Na prízemí je celkovo 50 m2, ktoré je možné variabilne rozdeliť na 38 m2 predajnej/obslužnej plochy a 12 m2 príručného skladu pod schodami. Na poschodí je 29 m2 predajnej plochy na otvorenej galérii a administratívne zázemie s wc na ploche 11 m2. Galériu je možné rozšíriť a získať tak ďalšiu predajnú plochu.

V cene je jedno vyhradené parkovacie miesto.

Lokalita sa nachádza 1500 m od centra Prešova na hlavnom ťahu do Sabinova v zástavbe rodinných a bytových domov pri nákupnom stredisku s dostatkom verejných parkovacích plôch.

Blišie info autorizovaný predajca: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Lokalita: Sabinovská ul., Prešov
 • Cena (€): 175 000,-

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.