Predaj: 24 árový pozemok pre kľudné bývanie

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: 24 árový pozemok pre kľudné bývanie

Ponúkame na predaj väčší, 24 árový pozemok v tichej, novo budovanej lokalite obce Žehňa, vzdialenej 14 km od Prešova v peknom prostredí Slánskych vrchov.

Parcela v tvare lichobežníka (šírka 19-28m, dĺžka 104-110m) s veľmi miernym sklonom je orientovaná po dĺžke na V/Z v novej obytnej štvrti rod. domov. Na pozemku s prístupom po spevnenej obecnej komunikácii sa nachádza el. prípojka, na hraniciach pozemku plyn a kanalizácia.

Parcelu je možné aj rozdeliť na dva, tri pozemky resp. využiť na výstavbu 2-3 RD.

Obec Žehňa napriek blízkosti Prešova je nadštandardne vybavená. Okrem potravín, pošty a knižnice tu nájdete aj škôlku, školu pre 1. stupeň, ambulanciu všeob. lekára, stomatológa aj lekáreň a to všetko v krásnom prostredí  Slánskych vrchov. 

Bližšie info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru aj ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Lokalita: Žehňa
 • Rozloha pozemku: 2410
 • Cena (€): 38.650,-

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.