Vytlačiť túto stránku

PREDANÝ 08/2022: chalupa pod Lysou strážou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
PREDANÝ 08/2022: chalupa pod Lysou strážou

Predaný 08/2022.

Ponúkame Vám na predaj chalupu/gazdovský dom v tichej lokalite, v obci Záhradné pod Lysou strážou neďaleko Prešova.

Kamenný dom je dvojpodlažný s gánkom. Na 1. podlaží je letná kuchyňa s komorou. Na 2. podlaží sa nachádzajú obytné priestory: dve izby, kuchyňa s verandou a kúpeľňa . Z verandy po gánku je vstup do technickej miestnosti s druhou kúpeľňou do kôlne a ďalších skladových miestností.
Na pozemku je postavený aj letný domček s kamenným prízemím a záhradu rozdeľuje veľká stodola. Samotná záhrada má plochu 1340 m2, celý pozemok 2116 m2.

V roku 2010 bola zrekonštruovaná strecha s novou krytinou a v tomto roku bola dokončená rekonštrukcia ústredného kúrenia s plynovým kotlom a zásobníkom teplej vody. V izbách sú nové, drevené eurooknáa pôvodná drevená podlaha z masívnych dosák . V jednej z izieb je pôvodná kachľová pec. V letnej kuchynke je novší kachľový sporák. Na pozemku je vlastná studňa a žumpa.


Tichá lokalita s veľkou záhradou a vlastnou studňou umožňuje pestovanie ovocia a úspešné záhradkárčenie, čo bolo hlavnou obživou obyvateľov Záhradného aj v minulosti. Dom umožňuje aj celoročné bývanie.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok, a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Lokalita: Záhradné
  • Rozloha pozemku (m2): 2116
  • Obytná plocha (m2): 60
  • Cena (€): 114
  • Počet poschodí: 2
  • Počet izieb: 3