Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Byty

3-izb. byt v novostavbe na Novej Dúbrave

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame Vám na predaj posledný, netradičný 3-izbový byt s balkónom s plochou 72m2 na 2.nadzemnom podlaží rozostavaného bytového domu na Sabinovskej ulici neďaleko centra Prešova.

Jadro bytu tvorí obývacia/denná časť spojená s kuchynskou/jedálenskou časťou v jeden celok na ploche 36 m2. Vstup na balkón (4m2) je z obývacej časti.
Jedna zo spální má vstup z chodby a druhá na opačnej strane z obývačky. Medzi nimi sa nachádza kúpeľňa a samostatné wc.

Bytový dom je situovaný v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta, ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra.
Je stavaný modernou technológiou a bude zateplený minerálnou vlnou. Je bezbariérový s tromi výťahmi a s parkovacími miestami na p v cenách od 9600€ a vonkajšími za 6000€.

Ukončenie výstavby je plánované 10/2022.
Výhodné financovanie len s 1000€ zálohou, 10% 1. splátkou zvyšných 90% zaplatíte až pri odovzdaní bytu 10/2022.

Cena je za byt v štandardnom vyhotovení s laminátovou podlahou, interiérovými dverami a sanitou v kúpeľni.

Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na developerskom trhu viac ako 15 rokov už v 4 krajinách a má za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, Donaufelder strasse Viedeň, nájomné byty Brezno, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Blišie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Exkluzívny penthouse v novostavbe Pod Šibeňou horou

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 2, alebo 4-izbový apartmán na najvyššom 6.podlaží budovaného bytového domu s obrovskou južne orientovanou terasou - 66 m2.

Samotný byt má plochu 59,31 m2, alternatívne až 119m2.
Moderná dispozícia: kuchyňa s jedálňou je spojená s obývacou časťou. Za priestranným zádverím sa nachádza samostané wc a kúpeľňa. Vstup na terasu je možný zo spálne aj z obývačky.

Pri 4-izbovom variante pribudnú dve spálne, jedna z nich s vlastnou kúpeľňou a samostatné wc.
Exkluzívna poloha bytu na vrchole domu umožňuje majiteľom užívať si plnú intimitu s nerušenými výhľadmi na okolie.

Férové podmienky platby skúsenej deveoperskej spoločnosti Vám ponúkajú exkluzívne bývanie v blízkosti centra na 125m2, alternatívne až 189m2.
Cena platí pre 2-izbovú variantu v plnom štandarde s obloženou kúpeľnou a kompletnou sanitou.

Bližšie informácie Vám poskytne zástupca autorizovaného predajcu:Jana Žilková Hudák, tel: 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Strana 1 z 16

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.