Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Byty

Predaj: novostavba 2-izb. bytu s terasou v centre

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame Vám dvojizbový byt s SS/Z orientáciou v samom centre Prešova, pár krokov od pešej zóny, ale vysoko nad jeho bezprostredným ruchom na 3. podlaží polyfunkčného objektu Black Horse.

Byt s plochou 63,56 m2 je tvorený kuchyňou spojenou s dennou obývacou časťou s celkovou plochou 24 m2, spálňou s plochou 17 m2, kúpeľňou s wc, predsieňou a veľkou terasou (+12 m2). Skolaudovaný byt je pre Vás pripravený v štádiu holobytu s hygienickým náterom bez podláh, sanity ale s podlahovým kúrením.

Možnosť dokúpenia vedľajšieho 1-izbového bytu a  prepojenie a zväčšenie celkovej plochy na luxusných cca 100 m2.

 

Ak potrebujete zaparkovať vaše auto v súkromnom rezorte, môžte si zakúpiť vlastné parkovacie miesta. Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Predaj: novostavba 1-izb. bytu s terasou v centre

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame Vám na predaj jednopriestorový byt s veľkou terasou (10m2) v centre Prešova, na 4. podlaží zrekonštruovaného polyfunkčného objektu s výťahom pár krokov od pešej zóny.

Byt s celkovou plochou 41,48 m2 je orientovaný francúzskym oknom z ktorého je výstup na terasu na SS/V. Otvorený obývací priestor s kuchynskou časťou má plochu 18,4 m2. Kúpeľňa je spojena s wc. Byt je pripravený v štádiu holobytu s hotovou kúpeľňou, sadrokartónom na stenách, hygienickým náterom a podlahovým kúrením, bez podlahovej krytiny.

Možná kúpa  a prepojenie s vedľajším 2-izbovým bytom. 

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Strana 1 z 12

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.