Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Komerčné budovy

Predaj: Mezonetový priestor s galériou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, mezonetový, obchodný priestor s otvorenou galériou v novostavbe bytového domu na Sabinovskej ulici v Prešove na hlavnom ťahu Prešov - Stará Ľubovňa.

Na prízemí je celkovo 50 m2, ktoré je možné variabilne rozdeliť na 38 m2 predajnej/obslužnej plochy a 12 m2 príručného skladu pod schodami. Na poschodí je 29 m2 predajnej plochy na otvorenej galérii a administratívne zázemie s wc na ploche 11 m2. Galériu je možné rozšíriť a získať tak ďalšiu predajnú plochu.
Objekt bude stavebne dokončený 8/2022 s predpokladaným odovzdaním po kolaudácii 10/2022
Lokalita sa nachádza 1500 m od centra Prešova na hlavnom ťahu do Sabinova v zástavbe rodinných a bytových domov pri nákupnom stredisku s dostatkom verejných parkovacích plôch.

Blišie info autorizovaný predajca: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Predaj: stavba bývalej kúrie v Malom Šariši

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj historickú stavbu v Malom Šariši na 10 árovom pozemku v zastavanej časti obce.

Pôvodne bol objekt súčasťou kúrie Hodossyovcov, neskôr slúžil ako obecný kultúrny dom. Zastavaná plocha stavby je 434 m2. Tvorí ju veľká sála a 4 menšie miestnosti. Objekt je podpivničený. Pre uvedenie do prevádzky je nutná rekonštrukcia objektu, ktorý nie je pamiatkovo chránený, ale zaslúži si kompletnú obnovu.

IS sú na pozemku, resp. v blízkosti hranice pozemku. Keďže objekt sa nachádza v susedstve plánovenej cyklotrasy je ideálne jeho prestavanie na polyfunkčný objekt so zameraním na poskytovanie služieb.

Strana 1 z 3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.