Prenájom: obchodný priestor 90 m2 + krytá terasa pri 2 bankách v centre Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Prenájom: obchodný priestor 90 m2 + krytá terasa pri 2 bankách v centre Prešova

Ponúkame na prenájom obchodného priestoru v zaujímavej lokalite blízko obchodného centra Prešova.
Otvorený vnútorný priestor s plochou 90 m2 disponuje skladom a kuchyňou. K nemu patrí vonkajšia krytá terasa s plochou 28 m2 ako plachtovým zastrešením. Priestor sa nachádza na vyvýšenom 1. nadzemnom podlaží a je prístupný priamo z chodníka na križovatke ulíc Plzeňská a Masarykova.
V minulosti sa priestor využíval ako bar/cukráreň/kaviareň.
Výhodná poloha pri hlavných pobočkách navštevovaných bánk SLSP a VÚB.  Prístupový chodník zároveň vedie k 3 stredným školám a 3 pracoviskám vysokých škôl.

Mesačný prenájom: 900€ bez zariadení, s kompletným zariadením prevádzky kaviarne 1200€ mesačne. Nutný 2-mesačný depozit.
Možnosť kúpy s vnútorným vybavením, cena dohodou.

Viac informácií Vám poskytne Jana Žilková Hudák, tel 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie informácie

 • Typ: Prenájom
 • Lokalita: Masarykova/Plzenská, Prešov
 • Cena (€): 900 / 1200 € mesačne

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.