Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Pozemky

Predaj: 24 árový pozemok pre kľudné bývanie

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj väčší, 24 árový pozemok v tichej, novo budovanej lokalite obce Žehňa, vzdialenej 14 km od Prešova v peknom prostredí Slánskych vrchov.

Parcela v tvare lichobežníka (šírka 19-28m, dĺžka 104-110m) s veľmi miernym sklonom je orientovaná po dĺžke na V/Z v novej obytnej štvrti rod. domov. Na pozemku s prístupom po spevnenej obecnej komunikácii sa nachádza el. prípojka, na hraniciach pozemku plyn a kanalizácia.

Parcelu je možné aj rozdeliť na dva, tri pozemky resp. využiť na výstavbu 2-3 RD.

Obec Žehňa napriek blízkosti Prešova je nadštandardne vybavená. Okrem potravín, pošty a knižnice tu nájdete aj škôlku, školu pre 1. stupeň, ambulanciu všeob. lekára, stomatológa aj lekáreň a to všetko v krásnom prostredí  Slánskych vrchov. 

Predaj: záhradky s chatkami pod Wilec hôrkou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj pozemky v uzavretej záhradkarskej osade. Záhradky sú v dobre prístupnej lokalite s S/V orientáciou.

Na predaj:

-dve parcely obdĺžnikové  374 m2 a 386 m2 s zvlneným profilom, so sklonom uprostred parcely vhodným na terasovité záhony.                                                          Cena je 13€/m2 + 500€ za podiel na prístupovej ceste.  

-dve susediace parcely lichobežníkového pôdorysu  382 m2 a 361 m2 s miernym sklonom.                                                                                                                  Cena je 13€/m2 + 500€ za podiel na prístupovej ceste.                                                      

Susediace parcely je možné spojiť  - jedna väčšia s plochou 758 m2 lichobežníkového tvaru s miernejším sklonom.                                                                            Cena je zvýhodnená 9,50€/m2 + 500€ za podiel na prístupovej ceste.

Výborná lokalita dostupná aj MHD, umožňujúca pri záhradkárčení využiť na oddych blízku relaxačnú zónu - Borkút.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Strana 1 z 3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.