Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Admin
Admin

Admin

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný, priestranný rodinný dom v tichej Prešovskej štvrti - Rúrky na 6-árovom pozemku.

Trojpodlažná stavba má na 1. podzemnom podlaží technické priestory a veľkú garáž s podlahovým kúrením.
Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa so vstupom na vonkajšiu terasu spojená s obývačkou, kúpeľňa a samostatná izba.
Na 2. obytnom podlaží sa nachádzajú štyri izby, z ktorých najväčśia - spoločenská miestnosť má balkón orientovaný do záhrady. Nachádza sa tu aj ďalšia kúpeľňa s wc.
Spolu na dvoch obytných podlažiach je podlahová plocha 160 m2.
Rodinný dom bol daný do užívania v roku r. 1978. Je postavený na izolovaných základoch a je murovaný z tehál. Prešiel kompletnou interiérovou rekonštrukciou aj s obvodovým zateplením vrátane strechy a novej plechovej krytiny.
RD je napojený na všetky IS, je vykurovaný radiátormi v obytných priestoroch, ohrev média zabezpečuje plynový kotol.

Tichá, zabývaná lokalita v blízkosti infraštruktúry Sídliska II a III s priestranným domom na 6-árovom pozemku poskytuje dostatok intimity a je vhodná aj pre viac generačné bývanie.

Viac info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade nami sprostredkovaného financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

utorok, 07 marec 2023 00:00

Predaj: 3-izb. byt s balkónom pri MAX-e

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj 3-izbový byt s balkónom v modernom, nízkopodlažnom, murovanom bytovom dome na okraji Sídliska Sekčov pri zábavno-obchodnom centre MAX. 

Neštandardný byt s vlastným kúrením sa nachádza na 2. poschodí a je orientovaný na 3 svetové strany. Napriek kompaktnosti je vďaka orientácii a rohovým oknám dobre presvetlený a vzdušný. Obytná plocha 61 m2 je doplnená balkónom, veľkou murovanou pivnicou a menšou technickou miestnosťou na podlaží vedľa bytu, kde je umiestnený vlastný plynový kotol.

Lokalita v katastri obce prímestskej obce Ľubotice pri konečnej zastávke Prešovskej mestskej hromadnej dopravy, blízko zábavno-obchodného centra MAX, ponúka veľmi dobrý pomer úspory administratívnych a daňových poplatkov s výhodami bývania na najväčšom prešovskom sídlisku s veľmi dobrou dostupnosťou do obchodných centier aj samotného centra mesta. 

Viac info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade nami sprostredkovaného financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

 

 

Ponúkame Vám novostavbu 2-izb. bytu (60 m2) s terasou 31 m2 a záhradkou 91 m2 v novopostavenom bytovom dome na Sabinovskej ulici v lokalite Nová Dúbrava 1500 m od historického centra Prešova.

Apartmánový byt B1 má modernú, otvorenú dispozíciu s prepojenou kuchyňou a obývačkou. Spojená denná časť má plochu 33,5 m2 a vstup na terasu.
Spálňa má 15 m2, oproti dverám do spálne je kúpeľňa s vaňou a samostatné wc.
Vstupná chodba má dostatočný priestor na odkladanie.

Byt bude odovzdávaný v štandarde s interiérovými dverami, laminátovými plávajúcimi podlahami a kúpeľňou osadenou zariaďovacími predmetmi.
K dispozícii ešte 3 byty líšiace sa len plochou terasy a záhradky.
K bytu je potrebné dokúpiť vnútorné, garážové státie pre jedno auto (15600€) nachádzajúce sa na prízemí odkiaľ je vstup do bytov výťahom.

Virtuálna 3D prehliadka: https://www.estilnou.sk/PROJECT_SABINOVSKA/

Bytový dom je situovaný v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta (3 min. autom, 3 zastávky MHD, ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra (10-15 min. pešo).

Cena je už vrátane zariadenia.
Blišie info autorizovaný predajca: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ponúkame Vám novostavbu 2-izb. (53 m2) s balkónom, veľkou terasou (50 m2) a ďalšími strešnými terasami
400 m2 pre Vaše relaxačné využitie na streche skolaudovanej novostavby bytového v lokalite Nová Dúbrava, bytu neďaleko Prešova (3 zastávky mhd).

Apartmán sa nachádza v strede bytového domu ďalej od hlavnej cesty na 5. poschodí s J/V orientáciou
Má vybavenú dispozíciu s praktickým zádverím, kuchyňou optickou spojenou s obývačkou a modernou súčasťou, do denného priestoru s 26,34 m2.
Na celkovej podlahovej ploche 53 m2 sa potom nachádza ešte okrem spálnej (12,7 m2) aj kúpeľňa a samostatné wc.

Na strešné terasy je vstup z izby, na balkón zo spálne.

Link na 3D vizualizáciu 2-izbového bytu: https://www.estilnou.sk/PROJECT_SABINOVSKA/

Byt bude odovzdaný v štandardnom vyhotovení s plávajúcou, laminátovou podlahou, interiérovými dverami a kompletnou kúpeľňou so sanitou.

Bytový dom je umiestnený v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta (3 zastávky mhd), ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra. Je stavaný modernou technológiou a zateplený minerálnou vlnou.
Na prízemí budovy sú parkovacie miesta (v cene 15600€)a pivnica, vstup do bytov je výťahom, alebo schodiskom.


Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT sro, ktorá úspešne pôsobí na developerskom trhu viac ako 15 rokov už v 4 krajinách a má za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Blišie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri sprostredkovaní hypoúveru.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tento tehlový 3-izbový byt s balkónom vo vynovenom bytovom dome pri Prešovskej univerzite, 10 minút pešo do centra mesta. Obytná podlahová plocha 63 m2 je doplnená veľkým úložným priestorom v dvoch vynovených, murovaných pivniciach (3,5+8 m2).

Byt sa nachádza na 2. poschodí trojposchodového domu a pozostáva zo  vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne, spoločnej s wc, troch izieb. Kuchyňa a detská izba sú orientované na východ s pohľadom do dvora. Obývacia izba s balkónom je priechodzia so vstupom do spálne a orientáciou na západnú stranu. V kuchyni a na chodbe je keramická podlaha, v obytných miestnostiach sú pôvodné, repasované drevené parkety. K kompletnej novej elektroinštalácii je nielen v byte, ale aj v oboch pivniciach, v ktorých sú elektrorozvody prispôsobené potrebám hobby dielne.

Bytový dom prešiel kompletnou obnovou strechy, fasády aj výmenou domových rozvodov energií a odpadu. Výborná orientácia bytu s príjemnou klímou, s dobrou dopravnou dostupnosťou, blízko centra, ale aj relax na nábreží Torysy robia z tohto bytu ideálne miesto pre mestské bývanie

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri sprostredkovaní hypoúveru.
    

Strana 1 z 7

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.