Predaj: 2-izb. apartmán s loggiou + 450 m2 strešnej terasy

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: 2-izb. apartmán s loggiou + 450 m2 strešnej terasy

Ponúkame Vám novostavbu 2-izbového apartmánového bývania  (53 m2) s loggiou (5,51 m2) a strešnou terasou (50 m2). Pre Vaše relaxačné využitie je na streche ešte viac ako 400 m2 veľká terasa. Je pre Vás pripravený na 4. poschodí skolaudovanej novostavby bytového domu v lokalite Nová Dúbrava, neďaleko historického centra Prešova (3 zastávky mhd) .

Apartmán sa nachádza v strede bytového domu, ďalej od hlavnej cesty na 4. poschodí s J/V orientáciou.
Má modernú dispozíciu s praktickým zádverím, kuchynskou časťou s optickou spojenou s obývačkou a nachádza sa v dennom priestore s rozlohou 26,34 m2,
Na celkovej podlahovej ploche 53 m2 sa nachádza ešte okrem kúpeľov (127 m2) aj kúpeľňa a potom samostatné wc. Na  strešnú terasu je vstup z izieb, na loggiu zo spa.
Byt bude odovzdaný v štandarde s laminátovou podlahou, interiérovými dverami a kompletne vybavenou kúpeľňou so sanitou.

Bytový dom je umiestnený v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta (3 zastávky mhd), ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklotrasy EuroVelo 11, bowlingového aj lanového centra.Je stavaný modernou technológiou a zateplený minerálnou vlnou.
Na prízemí budovy sú parkovacie miesta (jedno v cene 15600€ je k bytu zdarma) a pivnica, vstup do bytov je výťahom, alebo schodiskom.Pre platcov dph, možný odpočet. 


Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri sprostredkovaní hypoúveru.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 2 izbový
 • Lokalita: Sabinovská ul., Prešov
 • Obytná plocha (m2): 50+450
 • Cena (€): 170 000,-
 • Poschodie: 4

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.