Predaj: 4-izbový, exkluzívny byt v strede Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: 4-izbový, exkluzívny byt v strede Prešova

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt na 4. poschodí v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove s novým výťahom v strede mesta Prešov. Exkluzívny byt vybavený podlahovým kúrením exkluzívny výhľad dominanty Prešova a jedinečnú polohu je aj výnimočnou investíciou.

Byt je orientovaný na J/V. Jadro bytu tvorí otvorený priestor s kuchyňou, jedálenskou časťou a relaxačným/obývačkovým sektorom s celkovou plochou 40,7 m2 s prechodom na terasu s plochou 20 m2.
Hlavná spálňa (18,4 m2) má vlastný šatník a balkón. Menšia hosťovská (11,4 m2) má oproti dverám.
Posledná izba (12,4 m2) s vysokým stropom, je projektovaná so schodiskom na strešnej terase. Tento zámer nebol zatiaľ zrealizovaný.
Celková plocha má tak 104,46 m2 + balkón z hlavnej spálne 8 m2 orientovanej na juh a terasu z obytného priestoru 20 m2 orientovaná na východ.
Byt je vybavený podlahovým kúrením.
Okrem vlastného bývania je možné aj využitie na krátkodobé, či dlhodobé prenájmy.

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie bez potreby vlastníctva auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitness centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola. Pozrite si výhľady.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znaleckého posudku, a ročného poistenia v cene.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 4 izbový
 • Lokalita: Prešov, Baštová
 • Obytná plocha (m2): 104,5
 • Cena (€): 365 000,-
 • Poschodie: 4/4

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.