Predaný 11/2023: 3-izb. rod. dom s veľkou záhradou pri Humennom

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
Predaný 11/2023: 3-izb. rod. dom s veľkou záhradou pri Humennom

Ponúkame na predaj staršieho, ale obnovený 3-izbový rodinný dom s veľkou záhradou av tichom uličke strediskovej obce Udavské neďaleko Humenného.

Dom sa nachádza v kľudnom prostredí, blízko lesa na obdĺžnikovom 22-árovom pozemku. Srdcom domu je obývačka s krbom prepojená s veľkou kuchyňou a spálňou. Obytný priestor tvorí ešte ďalšiu izbu, veľkú s wc a vstupnú verandu (103 m2). Za obytnou časťou sa nachádza terasa s posuvnými zasklenými dverami (40 m2) a drevená kôlňa. Stavba je čiastočne podpivničená, na podzemnom podlaží sa nachádza pivnica a technická miestnosť s kotlom na pevné palivo aj s plynovým kotlom
Na pozemku sa nachádzajú drobné hospodárske stavby: drevený prístrešok na náradie, murovaný krb a murovaná údiareň.

Starší rodinný dom z 60. rokov bol v rokoch 2010-12 rekonštruovaný: oprava krovu, nová krytina a klampiarske konštrukcie, nové plastové okná, komplet ELI rozvody, nové vykurovanie, podlahy, vybavenie kuchyne, hygienické zariadenia, vnútorné omietky. Je napojený na všetky IS, kúrenie je ústredne, kombinované, doplnené krbom.

Zadnú záhradu je možné využiť v budúcnosti aj ako ďalší stavebný pozemok do konca poslednej prístupovej cesty s územným plánom obce.
Tichá lokalita, veľká záhrada neďaleko okresného mesta je ideálne bývanie pre rodinu, blízkosť bukového lesa, luxusná presklenná terasa a veľká záhrada je ideálna pre víkendové relaxačné pobyty aj celoročné chalupárčenie.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znaleckého posudku, a ročného poistenia v cene.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Lokalita: Udavské, Humenné
 • Rozloha pozemku (m2): 2322
 • Obytná plocha (m2): 103
 • Cena (€): 130000
 • Počet poschodí: 1
 • Počet izieb: 3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.